• پیامبر اکرم فرمودند :هرکس چهل روز خود را برای خدا خالص کند ، چشمه های حکمت از قلب وی بر زبانش جاری شود
  • امام على(ع) :هیچ شرافتى،چون دانش نیست .
  • رسول خدا(ص)فرمودند : نزدیک ترین مردم به مقام نبوّت،اهل جهاد و دانش اند.
  • دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند ، نزدیک ترین دانشگاه آزاد اسلامی در شرق اصفهان
1

تقویم آموزشی نیمسال

ترم مهرماه 1399

انتخاب واحد

(ورودی های 96 و ماقبل )

 

 

ورودی های 97 و 98

 

1399/06/25

ساعت 15 الی 21

 

 

1399/06/26

ساعت 15 الی 21

شروع کلاسها

1399/06/29

حذف و اضافه

99/07/21

(ورودی 96 )

 

99/07/22

(ورودی 97و 98 )

 

امتحانات پایان ترم

 

 

 

 

 

**********************

**********************

**********************

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی واحد هرند -دکتر حجت توسلی طی پیامی ضمن آرزوی قبولی عزاداری ایام محرم طی پیامی فرارسیدن سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

دکتر توسلی در متن این پیام آورده است:«به نام خدایی که قلم را آفرید و آن را شایسته‌ی سوگند خویش قرارداد. بار دیگر فصل زیبای مهر فصل تفکر و اندیشه با گشایش دروازه های علم و دانش به روی مشتاقان از راه رسید. اینجانب فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی دوباره مدارس و دانشگاهها را که هنگامه تجلی زیبای مهر و محبت، ایثار وتلاش دلسوزانه‌ی اساتید و معلمان گرانقدر می باشد را به این صاحبان خرد و اندیشه و دانش آموزان و دانشجویان تبریک عرض می نمایم و خدای را شاکریم که دیگربار توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی را یافتیم. تقارنِ بهار دانش و تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس را به فال نیک می‌گیریم و خاطره شجاعت و فداکاریِ فرزندان غیور و عزتمند ایران زمین را پاس می‌داریم. اینک در آستانه هفته دفاع مقدس فرصت را مغتنم شمرده و حضور مجدد و مبارک یکایک دانشجویان، به ویژه دانشجویان ورودی جدید را صمیمانه خیر مقدم و شادباش عرض می‌نمایم.
تقارن این ماه با ایام پیروزی خون بر شمشیر، ماه حسین، ماه ایثار و شهادت و هفته دفاع مقدس که خود آیینه‌ی ایثارحسینی، مقاومت، رشادت و یادآور لاله های سوخته سرزمین سرافراز ایران می باشد و  بسیاری از شهیدان  گلگون کفن این مرز و بوم  از این مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفته‌اند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند گرامی داشته و توفیق روزافزون همه عزیزان را از خداوند منان مسئلت دارم.»
 

• همایش 1
1• سایت ایران کنفرانس
1